STRONA GŁÓWNA
NASZE SUKCESY
FOTOGRAFIE
KONTAKT

 Szanowni Państwo
Nasza załoga rajdowa:
  • Jarosław Przepiórka - kierowca,
  • Jarosław Bisaga - pilot,
  • Jarosław G. - pilot (do roku 2006),
chce przybliżyć państwu formułę rajdów terenowych, walkę człowieka z terenem, uciekającym czasem, sprzętem oraz tym co najpiękniejsze - przeszkodami, które niesie nam sama przyroda.

Proponujemy państwu zamieszczenie reklamy na naszym samochodzie rajdowo-terenowym oraz banerze w parku maszyn, przy naszym stanowisku technicznym, jak również na samochodzie serwisowym (jego powierzchnia do wykorzystania to 4m x 2,25m x 2 szt.). Myślimy, że jest to nowy a zarazem bardzo dobry sposób zaprezentowania państwa firmy oraz produktu.

Wiadomo od zawsze, że rajdy samochodowe przyciągają ogromne rzesze kibiców a zarazem potencjalnych klientów. Rajdy samochodów terenowych gromadzą kibiców o różnym statusie, od robotników do dyrektorów wielkich koncernów. Wszystkich łączy jedno, zobaczenie naszych zmagań z terenem oraz najważniejsze, uwiecznienie tego na pamiątkę, robiąc zdjęcia czy nagrywając film.
Tym sposobem uwieczniają również państwa firmę lub produkt, a później wracają do tych chwil w zaciszu domowym, w kręgu swoich znajomych.

W internecie jest pełny dostęp do relacji z każdej imprezy, z bogatą galerią zdjęć (możemy na życzenie udostępnić adresy tych stron). Jesteśmy przekonani, że zapewnimy państwu bardzo skuteczną reklamę na terenie całej Polski.

Sugerujemy opłatę sponsorską w wysokości ....... zł za każde zawody. Sponsorów oczywiście serdecznie zapraszamy do udziału w imprezach (zawodach) w których uczestniczymy. Opłata jest niewielka i raczej symboliczna, biorąc pod uwagę ewentualny zysk, który może być udziałem Państwa firmy dzięki takiej właśnie reklamie.

Prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów naszej współpracy.

tel.  (012) 655 88 35   lub   0501 30 22 30
Flipmat